Zásady ochrany osobních údajů

Kdo jsme

Naše webová adresa je: https://masaze-simpy.cz.

Jaké shromažďujeme osobní údaje a proč je shromažďujeme

Kontaktní formuláře

MailPoet newslettery a emaily

Pokud jste se přihlásili k odběru našeho newsletteru, jste registrováni na naší stránce (můžete se přihlásit), nebo jste na naší stránce uskutečnili nákup, je vysoká šance, že od nás budete dostávat emaily.

Budeme vám posílat pouze emaily, k jejichž odběru jste se přihlásili, nebo které souvisejí se službami, které vám poskytujeme.

K posílání emailu používáme adresu, kterou jste nám poskytli. Naše stránka také loguje IP adresu, kterou jste použili při registraci, abychom zabránili zneužití systému.

Tato stránka posílá emaily za použití odesílací služby MailPoet. Tato služba nám umožňuje sledovat otevření a kliky v našich emailech. Tyto informace používáme k vylepšení obsahu našich newsletterů.

Žádné další údaje mimo emailovou adresu nejsou vně této stránky sledovány.

Vložený obsah z dalších webů

Příspěvky na těchto stránkách mohou obsahovat vložený obsah (například videa, obrázky, články atd.). Vložený obsah z jiných webových stránek se chová stejným způsobem, jako kdyby návštěvník navštívil jiný web.

Tyto webové stránky mohou shromažďovat data o vás, používat soubory cookies, vkládat další sledování od třetích stran a sledovat vaši interakci s tímto vloženým obsahem, včetně sledování interakce s vloženým obsahem, pokud máte účet a jste přihlášeni na danou webovou stránku.

Analytika

Sbíráme analytické údaje pomocí Google Analytics (IP adresa je anonymizována).

Detailní informace o Google Analytics a ochraně osobních údajů naleznete na www.google.com/intl/cs/privacy/privacy-policy.html.
Pokud chcete zabránit sledování, můžete instalovat doplněk do vašeho webového prohlížeče tools.google.com/dlpage/gaoptout.

S kým sdílíme vaše údaje

Údaje nejsou s nikým sdíleny.

Jak dlouho uchováváme vaše údaje

Údaje se uchovávají po dobu neurčitou nebo dokud se neodhlásíte z odběru newsletteru.

Jaká máte práva?

Můžete požádat o odstranění veškerých osobních údajů, které o vás uchováváme. Tato možnost nezahrnuje údaje, které jsme povinni uchovávat z administrativních, právních nebo bezpečnostních důvodů.

Kontaktní údaje

Sandra Karafiátová, tel. +420 737 915 723, email: info@masaze-simpy.cz