Provozní podmínky

Vážení zákazníci,

potřebujete-li se objednat na některou z nabízených masérských služeb, chcete-li změnit či zrušit již zarezervovaný termín, případně máte-li na nás nějaký dotaz, prosím, neváhejte nás kontaktovat. Můžete tak učinit osobně, telefonicky, SMS zprávou nebo mailem.

Chcete se objednat nebo potřebujete změnit nebo zrušit termín masáže?

Osobně nás zastihnete v salónu po celou provozní dobu, ale budete, prosím, muset vyčkat na přestávku mezi jednotlivými zákazníky. Pokud je to možné, domluvte si termín Vaší návštěvy předem, abychom na Vás měli dostatek času. 

Telefonicky se s námi nejlépe spojíte během pracovních dní mezi 7:30 – 19:30 na jednotlivých telefonních číslech, které jsou uvedeny u každé masérky zvlášť. Jestliže nebudeme telefon v danou chvíli brát, zrovna masírujeme klienta (během masáží telefonáty nevyřizujeme – klademe důraz na to, aby si každý klient danou masáž užil a nebyl při tom rušen. Zkuste tedy zavolat později nebo napsat SMS či email, na který Vám rádi odpovíme, jak jen to bude možné. 

V každém případě telefonáty, sms či email vyřizujeme nejdéle do týdne! Nedostanete-li od nás žádnou odpověď, zřejmě jsme Vaši informaci neobdrželi. V takovém případě nás kontaktujte prosím znovu. 

Objednané termíny na masáže jsou závazné! 

Zrušení nebo změna termínu je možná nejpozději 24 hodin před začátkem masáže. Při pozdní omluvě či neomluvené absenci zákazník zpětně uhradí poskytovateli služeb za způsobenou ztrátu jednorázový kompenzační poplatek ve výši 50% z ceny objednané masáže. Nedostaví-li se klient opakovaně ve sjednaném termínu nebo nebude-li ochoten respektovat dané provozní podmínky, nebude dále objednáván. 

Děkujeme za pochopení
Sandra Karafiátová

Upřednostňujeme individuální přístup k zákazníkovi. Čas a cena jednotlivých masérských služeb je pouze orientační. Platba poukázkami a platební kartou u nás zatím není možná. Po předchozí domluvě lze vystavit fakturu a masérské služby uhradit bezhotovostně – převodem na bankovní účet poskytovatele masérských služeb.